Tuhý šampón YUCCA

8594196840264

►POMÁHA PROTI VYPADÁVANIU  VLASOV A LUPINÁM ◄

YUCCA tuhý šampón tzv. ŠAMPÚCH obsahuje veľké množstvo pomletého, usušeného koreňa púštnej rastliny Yucca, ktorá obsahuje až 90% prírodných saponínov. Tie majú pre naše telo ,,zázračné účinky,,. 

Šampón má svojim zložením pre naše vlasy aj pokožku blahodarné účinky.

Viac detailov

9 položky

5,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 100 g (+/- 5g)

Detaily

YUCCA tuhý šampón tzv. ŠAMPÚCH obsahuje veľké množstvo pomletého, usušeného koreňa púštnej rastliny Yucca, ktorá obsahuje až 90% prírodných saponínov. Tie majú pre naše telo zázračné účinky.

Šampón má svojim zložením pre naše vlasy aj pokožku blahodarné účinky.

Yucca je stále zelená palma nachádzajúce sa v Severnej a Južnej Amerike. Dnes je Yucca považovaná za multispektrálnych využiteľnú potravinu, ktorá má regeneratívnu účinky. Spracovávajú sa jej ľuľkovité korene, ktoré sú po mnohé generácie základnou potravinou. 

Šampón ďalej obsahuje macerát a odvar z koreňa mydlice lekárskej, ktorá je prírodným čistiacim prostriedkom.

 

POUŽITIE: Prejdite niekoľkokrát kockou mydla namočené vlasy. Vytvorí sa hustá pena, s ktorou potom pracujete ako s bežným šampónom.

ZLOŽENIE: zmydelnený Kokosový tuk, Olivový olej, Jojobový olej a Ricínový olej, Yucca, Esenciálne oleje Škorica, Klinček, Céder, Prírodné minerálne oxid

Ingredients: Sodium Cocoate, Aqua, Sodium olivám, Sodium Castorate, Sodium Jojobate, Yucca Powder, Cinnamomum zeylanicum Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cedrus Deodoro Wood Oil, CI 77288, * Cinnamal, * Eugenol (* súčasť silíc)

Vhodné pre kratšie vlasy.

24 produkty v rovnakej kategórií