MÁTE ZÁUJEM O VEĽKOOBCHODNÚ SPOLUPRÁCU ? OKREM KLASICKÉHO PREDAJA PONÚKAME AJ BEZOBALOVÝ (zero waste) 

Veľkoobchod (klasický alebo bezobalový)  je primárne určený pre spoločnosti zaoberajúce sa predajom kozmetiky akéhokoľvek druhu a pôsobiacich v príbuzných odvetviach. Ďalej pre infocentrá, darčkové predajne či reklamné agentúry.

V prípade, že máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, neváhajte vyplniť  ONLINE FORMULÁR  alebo nás kontaktujte e-mailom (info@caltha.sk)


Do emailu prosím uveďte všetky potrebné údaje:
 • názov spoločnosti
 • sídlo spoločnosti (fakturačnú adresu/dodaciu adresu ak je iná ako fakturačná)
 • IČO
 • DIČ/IČ DPH
 • kontaktnú osobu
 • telefonický kontakt
 • email (stane sa prihlasovacím menom do aplikácie)


V prípade, že vlastníte aj elektronickú prevádzku (e-shop), prosím uveďte aj adresu webu. Spätným emailom Vás budeme informovať o všetkých podrobnostiach ohľadom spolupráce.

Pri bezobalovom predaji vieme zabezpečiť napríklad zubné pasty, kondicionéry, šampóny, mydlá, dezodoranty,...atď. v rôznych váhach a variantoch.  Bezobalový predaj kozmetických produktov môže vyzerať aj takto ;)

                                     

ČO ZNAMENÁ ZERO WASTE?

Mezinárodná aliancia pre život bez odpadov (Zero Waste International Alliance, ZWIA) používa nasledujúcu definíciu:

Zero Waste (nulový odpad) je etický, ekonomický, efektívny a vizionársky cieľ, ktorý má viesť ľudí k zmene ich životného štýlu a postupov tak, aby napodobňovali udržateľné prírodné cykly, kde sú všetky vyradené materiály navrhnuté tak, aby mohli byť znovu použité.

Zero Waste znamená navrhovanie a používanie výrobkov a procesov takým spôsobom, aby sa systematicky znižoval objem a toxicita odpadu a materiálov, šetrili a obnovovali sa všetky zdroje a nedochádzalo k ich spaľovaniu či zakopávaniu.

Realizácia a dodržiavanie pravidiel Zero Waste odstráni všetky úniky škodlivín do pôdy, vody alebo vzduchu, ktoré by ohrozovali zdravie planéty, ľudí, zvierat alebo rastlín.

Zero Waste sa týka postupov nakladania s odpadmi a spôsobov plánovania, ktoré kladú dôraz na prevenciu vzniku odpadov, na rozdiel od spôsobu zachádzania s odpadmi spôsobom "na konci potrubia" (teda riešením následkov a nie príčin). Ide o celkový systémový prístup, ktorý sa zameriava na masívnu zmenu v spôsobe toku materiálov v spoločnosti a nevedie k žiadnemu odpadu. Nulový odpad v sebe zahrňuje viac než odstraňovanie odpadu prostredníctvom recyklácie a opätovného využitia. Zameriava sa tiež na reštrukturalizáciu výrobných a distribučných systémov s cieľom znížiť plytvanie. Filozofia nulového odpadu je skôr cestou či ideálom, než konečným cieľom. Zero Waste poskytuje základné zásady pre neustále úsilie pri odstraňovaní odpadov.
       

FIREMNÉ DARČEKY ?

Darčeky, ktoré darujeme, veľa hovoria o nás samotných. Dávame darčeky v takej hodnote a kvalite, ktoré by sme chceli sami dostať.
Prečo si firmy často vyberajú Calthu ako firemné darčeky?

V prípade Calthy ide o:

 • ručne vyrábaný, poctivý produkt z prírodných ingrediencií,
 • voňavý, príjemný, pekne zabalený,
 • výnimočný tým, koľko starostlivosti do neho vkladáme,
 • nákupom podporíte českú výrobu a českú značku.

Častým darčekovým produktom je ručne vyrábané mydlo. Firmám ponúkame logo na etikete, či razbu do mydla. Obdarovaného poteší aj balzam na pery, krém na ruky, alebo všetko dohromady zabalené do darčekovej sady. U týchto produktov sa môžeme pohrať s logom na etikete, pri zachovaní všetkých povinných náležitostí (zloženie, výrobca, receptúra).

        

Kozmetika s vlastnou značkou

Caltha disponuje vlastným vývojom a výrobou. Všetko je prácou nášho tímu, od nápadu, po vývoj receptúry, testovania vzoriek, certifikácie na príslušných úradoch, výroby, realizácie etikiet a balení.

Caltha je naša značka kozmetiky, ale radi pracujeme aj pre iné značky. Vyrábame na základe vlastných receptúr, alebo vyvíjame nové produkty, alebo rovno celý sortiment produktov. Kapacitu na to máme a inšpirácie je mnoho.

Pokiaľ máte vlastný nápad, neváhajte sa s nami spojiť. 

        Balzam na pery pre Univerzitu Palackého Olomouc                

ZAUJÍMA VÁS VÝMENA LINKOV ?

V prípade záujmu o výmenu linkov (stránky zamerané na zdravie, kozmetiku, potraviny, BIO produkty, darčeky... a iné) nás určite kontaktujte e-mailom na info@caltha.sk a vzájomnú podporu spoločne dohodneme.
                              

PÍŠETE BEAUTY ČLÁNKY? MÁTE SVOJ BLOG? ROBÍTE RECENZIE PRODUKTOV?

Sme naklonení aj tomuto druhu spolupráce, neváhajte nás kontaktovať na info@caltha.sk so svojou ponukou služieb, podmienkami a prípadne štatistikami návštevnosti blogu či dosahov príspevkov na sociálnych sieťach.

                                     

Tešíme sa na akúkoľvek spoluprácu - tím CALTHA Slovensko