MÁTE ZÁUJEM O VEĽKOOBCHODNÚ SPOLUPRÁCU ? OKREM KLASICKÉHO PREDAJA PONÚKAME AJ BEZOBALOVÝ (zero waste) 

Veľkoobchod (klasický alebo bezobalový)  je primárne určený pre spoločnosti zaoberajúce sa predajom kozmetiky akéhokoľvek druhu a pôsobiacich v príbuzných odvetviach. Ďalej pre infocentrá, darčkové predajne či reklamné agentúry.

V prípade, že máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, neváhajte vyplniť  ONLINE FORMULÁR  alebo nás kontaktujte e-mailom (info@caltha.sk)


Do emailu prosím uveďte všetky potrebné údaje:
  • názov spoločnosti
  • sídlo spoločnosti (fakturačnú adresu/dodaciu adresu ak je iná ako fakturačná)
  • IČO
  • DIČ/IČ DPH
  • kontaktnú osobu
  • telefonický kontakt
  • email (stane sa prihlasovacím menom do aplikácie)


V prípade, že vlastníte aj elektronickú prevádzku (e-shop), prosím uveďte aj adresu webu. Spätným emailom Vás budeme informovať o všetkých podrobnostiach ohľadom spolupráce.

Pri bezobalovom predaji vieme zabezpečiť napríklad zubné pasty, kondicionéry, šampóny, mydlá, dezodoranty,...atď. v rôznych váhach a variantoch.  Bezobalový predaj kozmetických produktov môže vyzerať aj takto ;)

                                     

ČO ZNAMENÁ ZERO WASTE?

Mezinárodná aliancia pre život bez odpadov (Zero Waste International Alliance, ZWIA) používa nasledujúcu definíciu:

Zero Waste (nulový odpad) je etický, ekonomický, efektívny a vizionársky cieľ, ktorý má viesť ľudí k zmene ich životného štýlu a postupov tak, aby napodobňovali udržateľné prírodné cykly, kde sú všetky vyradené materiály navrhnuté tak, aby mohli byť znovu použité.

Zero Waste znamená navrhovanie a používanie výrobkov a procesov takým spôsobom, aby sa systematicky znižoval objem a toxicita odpadu a materiálov, šetrili a obnovovali sa všetky zdroje a nedochádzalo k ich spaľovaniu či zakopávaniu.

Realizácia a dodržiavanie pravidiel Zero Waste odstráni všetky úniky škodlivín do pôdy, vody alebo vzduchu, ktoré by ohrozovali zdravie planéty, ľudí, zvierat alebo rastlín.

Zero Waste sa týka postupov nakladania s odpadmi a spôsobov plánovania, ktoré kladú dôraz na prevenciu vzniku odpadov, na rozdiel od spôsobu zachádzania s odpadmi spôsobom "na konci potrubia" (teda riešením následkov a nie príčin). Ide o celkový systémový prístup, ktorý sa zameriava na masívnu zmenu v spôsobe toku materiálov v spoločnosti a nevedie k žiadnemu odpadu. Nulový odpad v sebe zahrňuje viac než odstraňovanie odpadu prostredníctvom recyklácie a opätovného využitia. Zameriava sa tiež na reštrukturalizáciu výrobných a distribučných systémov s cieľom znížiť plytvanie. Filozofia nulového odpadu je skôr cestou či ideálom, než konečným cieľom. Zero Waste poskytuje základné zásady pre neustále úsilie pri odstraňovaní odpadov.
       

PRODUKTY CALTHA S VLASTNÝM LOGOM?

Pre spoločnosti ponúkame výrobu produktov CALTHA s vlastným logom. Prírodné mydlá či napríklad tuhé šampóny môžu byť skvelým darčekom pre zákazníkov, zamestnancov či obchodných partnerov. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a všetky potrebné detaily si spoločne dohodneme.

ZAUJÍMA VÁS VÝMENA LINKOV ?

V prípade záujmu o výmenu linkov (stránky zamerané na zdravie, kozmetiku, potraviny, BIO produkty, darčeky... a iné) nás určite kontaktujte e-mailom na info@caltha.sk a vzájomnú podporu spoločne dohodneme.
                              

PÍŠETE BEAUTY ČLÁNKY? MÁTE SVOJ BLOG? ROBÍTE RECENZIE PRODUKTOV?

Sme naklonení aj tomuto druhu spolupráce, neváhajte nás kontaktovať na info@caltha.sk so svojou ponukou služieb, podmienkami a prípadne štatistikami návštevnosti blogu či dosahov príspevkov na sociálnych sieťach.

                                     

Tešíme sa na akúkoľvek spoluprácu - tím CALTHA Slovensko