Pleťový krém RYŽOVÝ pre zrelú pleť

8594196840332

►PRE SUCHÚ A ZRELÚ PLEŤ, NAPOMÁHA V BOJI PROTI VRÁSKAM◄

Krém s ryžovým aj pupalkovým olejom a koenzýmom Q10 je určený pre citlivú, suchú a zrelú pleť.

Koenzým Q10 je prirodzenou súčasťou buniek ľudského tela. Q10 zaisťuje telu produkciu energie - napomáha premieňať energiu získanú z jedla v energiu využiteľnú pre naše telo (Q 10 zaisťuje až 95% požadovanej energie tela). Q10 intenzívne bojuje proti deštruktívnemu pôsobeniu voľných radikálov - neutralizuje je a stabilizuje bunkové membrány.

Ryžový olej patrí medzi rastlinné oleje s unikátnymi vlastnosťami. Obsahuje veľké množstvo mastných kyselín (46% kyseliny olejovej, 36% linolovej a 1% linolénovej). Veľké množstvo vitamínu E prepožičiava krému blahodárne účinky a navracia kožu mladistvý vzhľad. Zabraňuje procesu pigmentácie a melanínu a taktiež chráni proti slnečnému žiareniu. Má vysoko hydratačné a regeneračné účinky. Ryžový olej taktiež obsahuje skvalén, ktorý sa stará o Vašu pokožku a spomaľuje tvorbu vrások.

Pupalkový olej patrí medzi veľmi vzácne oleje a vďaka svojim kvalitám je považovaný aj za potravinu. Pupalka je nazývaná ako "ženská pilulka". Je zdrojom ochranných nenasýtených mastných kyselín - najviac kyseliny linolovej a gama-linoleovej, ktoré majú blahodarné účinky na našu celkovú kondíciu, vrátane kvality a elasticity pleti. Pupalkový olej vyhladzuje vrásky, pôsobí pozitívne v boji proti zápalom očných viečok a očného okolia a tiež má veľmi dobrý vplyv na ekzematické kožné problémy. Pupalkový olej je vhodný na citlivú, suchú a zrelú pleť.

Viac detailov

10 položky

10,91 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 50 ml

Detaily

Krém s ryžovým aj pupalkovým olejom a koenzýmom Q10 je určený pre citlivú, suchú a zrelú pleť.

Koenzým Q10 je prirodzenou súčasťou buniek ľudského tela. Q10 zaisťuje telu produkciu energie - napomáha premieňať energiu získanú z jedla v energiu využiteľnú pre naše telo (Q 10 zaisťuje až 95% požadovanej energie tela). Q10 intenzívne bojuje proti deštruktívnemu pôsobeniu voľných radikálov - neutralizuje je a stabilizuje bunkové membrány.

Ryžový olej patrí medzi rastlinné oleje s unikátnymi vlastnosťami. Obsahuje veľké množstvo mastných kyselín (46% kyseliny olejovej, 36% linolovej a 1% linolénovej). Veľké množstvo vitamínu E prepožičiava krému blahodárne účinky a navracia kožu mladistvý vzhľad. Zabraňuje procesu pigmentácie a melanínu a taktiež chráni proti slnečnému žiareniu. Má vysoko hydratačné a regeneračné účinky. Ryžový olej taktiež obsahuje skvalén, ktorý sa stará o Vašu pokožku a spomaľuje tvorbu vrások.

Pupalkový olej patrí medzi veľmi vzácne oleje a vďaka svojim kvalitám je považovaný aj za potravinu. Pupalka je nazývaná ako "ženská pilulka". Je zdrojom ochranných nenasýtených mastných kyselín - najviac kyseliny linolovej a gama-linoleovej, ktoré majú blahodarné účinky na našu celkovú kondíciu, vrátane kvality a elasticity pleti. Pupalkový olej vyhladzuje vrásky, pôsobí pozitívne v boji proti zápalom očných viečok a očného okolia a tiež má veľmi dobrý vplyv na ekzematické kožné problémy. Pupalkový olej je vhodný na citlivú, suchú a zrelú pleť.

Skvalén je výťažok z olív a má rovnakú regeneračné funkciu ako ľudské bunky.

Zloženie:  Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oryza Sativa Oil, Oenothera biennis Oil, Squalane, Sorbitan olivám, xantán Gum, Arginine, Benzyl Alcohol + Dehydroacetic Acid (konzervant povolený Ecocertom v příorní kosmetikce), ubiquinónu, Parfum, * Limonene (súčasť vonné zložky)

15 produkty v rovnakej kategórií