Pleťový krém RUŽOVÝ

8594196840301

►PRE SUCHÚ PLEŤ, HYDRATÁCIA A REGENERÁCIA◄

Krém je určený na suchú až veľmi suchú pleť. Svojím zložením pokožku hydratuje, príjemne ale dôkladne zvláčňuje a regeneruje. Krém sa veľmi dobre vstrebáva.

Krém obsahuje mandľový olej, ktorý je bohatý na proteíny a vitamín A a avokádový olej, ktorý podporuje obnovu a regeneráciu buniek a obsahuje vitamíny A, D, E. Oba oleje sú zvlášť vhodné pre suchú, citlivú a zapálenú pokožku.

Ďalšou časťou krému je bambucké maslo, ktoré poskytuje úžasné hydratačné účinky a ďalej pomáha koži obnovovať jej prirodzenú funkciu. Pleť sa tak zbavuje kožných problémov ako je atopický ekzém a iné kožné problémy.
Krém obsahuje pravú damascénsku ružu - vôňa navodzuje pocit harmónie a radosti, pokojní myseľ a rozjasňuje srdca.

Viac detailov

8 položky

9,09 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 50 ml

Detaily

Krém je určený na suchú až veľmi suchú pleť. Svojím zložením pokožku hydratuje, príjemne ale dôkladne zvláčňuje a regeneruje. Krém sa veľmi dobre vstrebáva.

Krém obsahuje mandľový olej, ktorý je bohatý na proteíny a vitamín A a avokádový olej, ktorý podporuje obnovu a regeneráciu buniek a obsahuje vitamíny A, D, E. Oba oleje sú zvlášť vhodné pre suchú, citlivú a zapálenú pokožku.

Ďalšou časťou krému je bambucké maslo, ktoré poskytuje úžasné hydratačné účinky a ďalej pomáha koži obnovovať jej prirodzenú funkciu. Pleť sa tak zbavuje kožných problémov ako je atopický ekzém a iné kožné problémy.
Krém obsahuje pravú damascénsku ružu - vôňa navodzuje pocit harmónie a radosti, pokojní myseľ a rozjasňuje srdca.

Zloženie: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis, Butyrospermum Parkii, Sorbitan olivám, Persea Gratissima, Stearic Acid, Benzyl Alcohol + Dehydroacetic Acid (konzervant povolený Ecocertom v prírodnej kozmetike), Rosa Damascena Flower Oil, Pelargonium Roseum Leaf Oil, * Geraniol, * Citronellol, * Linalool , * Eugenol, * Citral (* súčasť prírodných silíc)

15 produkty v rovnakej kategórií