Iné drobnosti


Kozmetika Caltha ponúka tiež vzorky krémikov aby ste si po otestovaní vedeli vybrať ten najvhodnejší pre Vašu pleť, úžasne voňavé mydlové hobliny do kúpeľa, originálne ručne vyrábané mydelničky, či levanduľové vrecká.

Iné drobnosti 9 produkty

Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek
 • Rýchly náhľad
  0,99 € s DPH Skladom

  Vrecko plné voňavej slovenskej levandule je ideálne do skríň, šatníkov, zásuviek, auta či na nočný stolík. Levanduľová vôňa má protimoľové účiny, pomáha organizmu upokojiť sa, odbúrava stres, migrény a dokáže navodiť ideálnu atmosféru pre zdravý spánok. Levanduľu je vhodné občas mierne pomrviť aby sa jej vôňa obnovila.

  0,99 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  3,13 € s DPH Skladom

  ► PRE PRÍJEMNÚ RELAXÁCIU ◄    Mydlové hobliny sú určené pre mydlovou relaxačný kúpeľ. Balíček obsahuje mydlové hobliny z ručne vyrábaného mydla s medovkovým esenciálnym olejom. Návod: Do horúcej vody dajte 2 - 3 lyžice hoblín a môžete si užiť príjemnú kúpeľ.

  3,13 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  5,09 € s DPH Skladom

  ► PRÍRODNÁ DREVENÁ MYDELNIČKA ◄ Mydelničky sú vyrobené českým výrobcom z kvalitného jaseňového dreva, ktoré je jedno z najvhodnejších driev na výrobu mydelničiek. Mydelničky sú ošetrené voskom a rastlinným olejom.

  5,09 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  8,80 € s DPH Skladom

  ►VZORKY KRÉMIKOV ◄    Objednať si môžete celú sadu alebo výber vzoriek podľa Vášho uváženia. Sada  obsahuje 6 druhov malých krémov a vďaka nej si môžete na malej vzorke vyskúšať krém, ktorý Vám sadne najlepšie. Sada obsahuje 6 krémov po 8 ml nasledujúcich druhov: - Krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou - Hydratačný krém - medovka - Hydratačný...

  8,80 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  9,81 € s DPH Skladom

  ► KERAMICKÁ MYDELNIČKA SO ZOBÁČIKOM - TMAVÁ ◄ Keramická mydelnička so zobáčikom podľa návrhu Caltha vyrobená v keramickej dielni v Zlíne. Vďaka zobáčiku ľahko vylejete z mydelničky prebytočnú vodu.

  9,81 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  9,81 € s DPH Skladom

  ► KERAMICKÁ MYDELNIČKA SO ZOBÁČIKOM - SVETLÁ ◄ Keramická mydelnička so zobáčikom podľa návrhu Caltha vyrobená v keramickej dielni v Zlíne. Vďaka zobáčiku ľahko vylejete z mydelničky prebytočnú vodu.

  9,81 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  13,45 € s DPH Skladom

  ►CITIVÁ A PROBLEMATICKÁ POKOŽKA◄   Zvláčňujúce, upokojujúce a ošetrujúce telové kozie mlieko bez parfumácie vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku. Telové mlieko obsahuje 20% kozieho mlieka v jeho prirodzenej, neupravovanej podobe. KOZIE MLIEKO je podobné materskému ľudskému mlieku. Obsahuje zmes hodnotných bielkovín a minerálnych látok (horčík, vápnik,...

  13,45 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  13,81 € s DPH Skladom

  ► KERAMICKÁ MYDELNIČKA S DRIEVKAMI - SVETLÁ ◄ Keramická mydelnička s drievkami podľa návrhu Caltha vyrobená v keramickej dielni v Zlíne. Drievka udržia mydlo v suchu, čím sa zabráni jeho rozpusteniu. Prebytočná voda sa zachytí v mydelničke.

  13,81 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  13,81 € s DPH Skladom

  ► KERAMICKÁ MYDELNIČKA S DRIEVKAMI - TMAVÁ ◄ Keramická mydelnička s drievkami podľa návrhu Caltha vyrobená v keramickej dielni v Zlíne. Drievka udržia mydlo v suchu, čím sa zabráni jeho rozpusteniu. Prebytočná voda sa zachytí v mydelničke.

  13,81 € s DPH
  Skladom
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek