Nová pomocníčka v tíme Caltha

Radi by sme Vám predstavili nového člena.

V našom sortimente pribudla dlho očakávaná a vyvíjaná novinka - kozie telové mlieko  Caltha . Za jeho unikátnou receptúrou a výnimočnou kvalitou stoja štvornohé kozie   dámy z farmy "Tomšíčkovi" neďaleko Slušovíc. Tie totiž poskytujú pre jeho výrobu kľúčovú ingredienciu - čerstvé kozie mlieko.

Kozy na tejto farme žijú šťastným a slobodným životom, je o ne postarané s láskou a v súlade s prírodou. Preto má ich mlieko vysoko kvalitné zloženie, ktoré V ČERSTVEJ A ŽIVEJ PODOBE tvorí základ telového mlieka Caltha. Tvorí až celých 20% jeho obsahu!Prečo práve kozie mlieko?

KOZIE MLIEKO je podobné mlieku ľudskému a obsahuje zmes hodnotných látok (vitamíny, minerály, koenzým Q10, AHA kyseliny, ...), ktoré blahodárne pôsobia aj na veľmi citlivú pokožku. Kozie mlieko je v kozmetike cenené pre svoje zvláčňujúce, hydratujúce a vyživujúce vlastnosti. Jeho zloženie je navyše vhodné aj pre tých, koho trápi CITLIVÁ A VEĽMI SUCHÁ pokožka so sklonom k ​​alergiám a ekzémom.

Aj ostatné prírodné ingrediencie v kozom telovom mlieku pochádzajú z overených zdrojov. Prvotriedny jojobový, SEZAMOVÝ A MANDĽOVÝ OLEJ podporujú výživné a ošetrujúce účinky kozieho mlieka. BIO KAKAOVÉ MASLO (nie náhodou opäť z moravskej produkcie) zase mlieku prepožičiava jemnú a vláčnu textúru a zároveň mu poskytuje jeho PRIRODZENÚ vôňu. Aj napriek tomu, že je telové mlieko úplne bez parfumácie, jemne a hlavne veľmi príjemne prevonia pokožku.

Za zmienku stojí aj prítomnosť urey, ktorá prirodzene v ľudskom tele podporuje hydratáciu kože, navracia pokožke elasticitu a vláčnosť. Kozie telové mlieko Caltha upokojuje, regeneruje, pleti dodáva pružnosť, hydratáciu a vláčnosť.Telové mlieko je balené v sklenenej fľaške, ktorú je možné po vymytí opätovne použiť alebo jednoducho recyklovať. Pre pohodlné použitie je dodávané s praktickou pumpičkou.

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o svoje skúsenosti s týmto produktom, všetky pochvaly a pripomienky pochopiteľne všetkým kozám osobne pretlmočíme. :)  Napíšte nám.