Šampóny na vlasy


Každý typ vlasov vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Preto vyvinula Caltha v spolupráci s prírodou niekoľko typov tekutých šampónov vhodných pre dlhé vlasy a tuhých šampónov, ideálnych pre vlasy krátkeTekuté šampóny Caltha obsahujú tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie, ktoré majú za úlohu vaše vlasy a pokožku hlavy jemne čistiť a súčasne hy...


Každý typ vlasov vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Preto vyvinula Caltha v spolupráci s prírodou niekoľko typov tekutých šampónov vhodných pre dlhé vlasy a tuhých šampónov, ideálnych pre vlasy krátkeTekuté šampóny Caltha obsahujú tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie, ktoré majú za úlohu vaše vlasy a pokožku hlavy jemne čistiť a súčasne hydratovať, vyživovať a posilňovaťŠampóny ponúkajú riešenie pre mastné, farbené a poškodené vlasy, vlasy s lupinami aj rozštiepenými končekmi. Tekuté šampóny Caltha sú obzvlášť vhodné pre dlhé vlasyTuhé šampóny Caltha ponúkajú šetrný spôsob umývania krátkych vlasovObsahujú výhradne prírodné zložky, ktoré vaše vlasy posilňujú, regenerujú a rozmaznávajúPri umývaní vlasov tvoria tuhé šampóny Caltha hustú krémovú penu, vďaka ktorej jemne, ale dôkladne očistia vaše vlasy aj citlivú vlasovú pokožku. Pre komplexnú starostlivosť odporúčame použiť kyslý oplach, ktorý jednoducho vytvoríte z citrónovej šťavy alebo octu v koncentrácii 1: 4 dielom vody. Kozmetika nie je testovaná na zvieratách a každý jeden produkt je riadne certifikovaný príslušnými organmi a podlieha neustálej kontrole. 

Viac

Šampóny na vlasy 18 produkty

na stranu
Zobraziť 13 - 18 z 18 položiek
 • Rýchly náhľad
  20,60 € s DPH Skladom

  ► SUCHÉ A POŠKODENÉ VLASY. VHODNÉ AJ PRE DLHÉ VLASY. ◄ Bazový kvet a šípky upokojujú a zvláčňujú vlasovú pokožku a starajú o suché a narušené vlasy - spevňujú korienky, regenerujú, zvláčňujú a navracia vlasom hydratáciu a lesk. Šípky dodávajú vlasom veľké množstvo vitamínov a minerálov.

  20,60 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  20,60 € s DPH Skladom

  ► MASTNÉ VLASY. ◄ Lipa s harmančekom vlasy i vlasovú pokožku upokojuje, posilňuje a prekrvuje. Silné extrakty lipy a harmančeka posilňujú a prekrvujú vlasovú pokožku. Dodávajú vlasovým korienkom výživné látky potrebné pre ich regeneráciu tak, aby sa vlasy nemastili. Byliny sú vhodné v prevencii proti vypadávaniu vlasov a majú silné regeneračné účinky.

  20,60 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  20,60 € s DPH Skladom

  ► PODPORA RASTU VLASOV ◄ Malachit obsiahnutý v šampónu je silný antioxidant, ktorý vytvára bariéru pred každodenným znečistením. Výťažky z prasličky a síry prepožičiavajú šampónu upokojujúce účinky pri svrbení a tvorbe lupín a tiež vlastnosti dôležité pre boj s vypadávaním vlasov a s mastiacou sa vlasovou pokožkou.

  20,60 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  20,60 € s DPH Skladom

  ► PROTI LUPINÁM ◄ Šampón obsahuje účinnú látku, vďaka ktorej sú vidieť účinky v boji proti lupinám už za 4 týždne. Za túto dobu sú znateľné výsledky zlepšenie až o 25%. V šampónu je zastúpený tiež extrakt zázvoru, ktorý má posilňujúce účinky a je veľký pomocník v boji proti lupinám.

  20,60 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  3,00 € s DPH 5,70 € Pozor, skrátená exspirácia.
  Nové AKCIA !

  POZOR! Tento produkt má skrátenú spotrebu a je určený na okamžité používanie. Spotrebujte najlepšie do: 12/2023 ►POMÁHA PROTI VYPADÁVANIU  VLASOV A LUPINÁM ◄ YUCCA tuhý šampón tzv. ŠAMPÚCH obsahuje veľké množstvo pomletého, usušeného koreňa púštnej rastliny Yucca, ktorá obsahuje až 90% prírodných saponínov. Tie majú pre naše telo ,,zázračné účinky,,....

  3,00 € s DPH 5,70 €
  Pozor, skrátená exspirácia.
 • Rýchly náhľad
  3,00 € s DPH 5,70 € Pozor, skrátená exspirácia.
  Nové AKCIA !

  POZOR! Tento produkt má skrátenú spotrebu a je určený na okamžité používanie. Spotrebujte najlepšie do: 01/2024 ►PRE VŠETKY TYPY VLASOV, UPOKOJUJÚCI◄   Tuhý šampón tzv. ŠAMPÚCH s medovkou je vhodný pre všetky typy vlasov.  Šampón za prítomnosti listov a silice medovky upokojuje nervové napätie pokožky. Šampón robí krásnu penu a navracia vlasom ich...

  3,00 € s DPH 5,70 €
  Pozor, skrátená exspirácia.
Zobraziť 13 - 18 z 18 položiek