Prírodné šampóny na vlasy


Každý typ vlasov vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Preto vyvinula Caltha v spolupráci s prírodou niekoľko typov tekutých šampónov vhodných pre dlhé vlasy a tuhých šampónov, ideálnych pre vlasy krátkeTekuté šampóny Caltha obsahujú tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie, ktoré majú za úlohu vaše vlasy a pokožku hlavy jemne čistiť a súčasne hy...


Každý typ vlasov vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Preto vyvinula Caltha v spolupráci s prírodou niekoľko typov tekutých šampónov vhodných pre dlhé vlasy a tuhých šampónov, ideálnych pre vlasy krátkeTekuté šampóny Caltha obsahujú tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie, ktoré majú za úlohu vaše vlasy a pokožku hlavy jemne čistiť a súčasne hydratovať, vyživovať a posilňovaťŠampóny ponúkajú riešenie pre mastné, farbené a poškodené vlasy, vlasy s lupinami aj rozštiepenými končekmi. Tekuté šampóny Caltha sú obzvlášť vhodné pre dlhé vlasyTuhé šampóny Caltha ponúkajú šetrný spôsob umývania krátkych vlasovObsahujú výhradne prírodné zložky, ktoré vaše vlasy posilňujú, regenerujú a rozmaznávajúPri umývaní vlasov tvoria tuhé šampóny Caltha hustú krémovú penu, vďaka ktorej jemne, ale dôkladne očistia vaše vlasy aj citlivú vlasovú pokožku. Pre komplexnú starostlivosť odporúčame použiť kyslý oplach, ktorý jednoducho vytvoríte z citrónovej šťavy alebo octu v koncentrácii 1: 4 dielom vody. Kozmetika nie je testovaná na zvieratách a každý jeden produkt je riadne certifikovaný príslušnými organmi a podlieha neustálej kontrole. 

Viac

Prírodné šampóny na vlasy 16 produkty

na stranu
Zobraziť 13 - 16 z 16 položiek
 • Rýchly náhľad
  20,57 € s DPH Skladom

  ► PROTI LUPINÁM ◄ Šampón obsahuje účinnú látku, vďaka ktorej sú vidieť účinky v boji proti lupinám už za 4 týždne. Za túto dobu sú znateľné výsledky zlepšenie až o 25%. V šampónu je zastúpený tiež extrakt zázvoru, ktorý má posilňujúce účinky a je veľký pomocník v boji proti lupinám.

  20,57 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  20,57 € s DPH Skladom

  ► PODPORA RASTU VLASOV ◄ Malachit obsiahnutý v šampónu je silný antioxidant, ktorý vytvára bariéru pred každodenným znečistením. Výťažky z prasličky a síry prepožičiavajú šampónu upokojujúce účinky pri svrbení a tvorbe lupín a tiež vlastnosti dôležité pre boj s vypadávaním vlasov a s mastiacou sa vlasovou pokožkou.

  20,57 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  20,57 € s DPH Skladom

  ► SUCHÉ A POŠKODENÉ VLASY. VHODNÉ AJ PRE DLHÉ VLASY. ◄ Bazový kvet a šípky upokojujú a zvláčňujú vlasovú pokožku a starajú o suché a narušené vlasy - spevňujú korienky, regenerujú, zvláčňujú a navracia vlasom hydratáciu a lesk. Šípky dodávajú vlasom veľké množstvo vitamínov a minerálov.

  20,57 € s DPH
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  20,57 € s DPH Skladom

  ►JEMNÉ DETSKÉ VLASY, AJ PRE DETI DO 3 ROKOV◄ Detský šampón obsahuje najjemnejšie ošetrujúce prírodné suroviny, ktoré vlasy umyjú, ale nezaťažujú ani nevysušujú . Extrakt nechtíka sa blahodarne stará o detskú pokožku. Jemný olej z marhuľových jadier zbaví vlasy lietajúceho efektu. Šampón vonia po čerstvých mandarinkách. Vhodné aj pre deti do 3 rokov.

  20,57 € s DPH
  Skladom
Zobraziť 13 - 16 z 16 položiek