Mydlo- MED A OVSENÉ VLOČKY

8594196840134

►HYDRATÁCIA A PEELING PRE VŠETKY TYPY PLETI ◄   

Medové mydlo s ovsenými vločkami má úžasné hydratačné účinky vďaka veľkému množstvu domáceho medu a je vhodné pre všetky typy pleti. Med pochádza z rodinnej včelárskej farmy a už niekoľko rokov získal zlatú medailu za kvalitu. Výživnou a hodnotnou zložkou mydla je domáci med, ktorý je jedným z najsilnejších prírodných hydratačných činidiel. Medové zložky pomáhajú chrániť pokožku pred účinkami škodlivých voľných radikálov.

Viac detailov

5 položky

4,43 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 100 g (+/- 5g)

Detaily

Mydlá CALTHA sú bez chémie a neobsahujú palmový olej. Špecialitou je dizajn, ktorému sa starostlivo venujeme pri každej pripravovanej dávky. Vedú nás k tomu dva dôvody: chceme, aby ste mali doma v kúpeľni kúsok niečoho pekného a nás by ani výroba nebavila, keby sme vytvárali stále to isté bez nápadu a fantázie. Takto sa vždy tešíme na krájanie mydla a je vždy prekvapením, aký vzor vyšiel. Preto sa mydlá CALTHA, ktoré si zakúpite, budú mierne líšiť od tých tu vyobrazených. Podobne pristupujeme aj k tuhým šampónom, nezabudnite sa na ne pozrieť a vybrať si ten, ktorý Vám vyhovuje úplne najviac ...

Medové mydlo s ovsenými vločkami má úžasné hydratačné účinky vďaka veľkému množstvu domáceho medu a je vhodné pre všetky typy pleti. Med pochádza z rodinnej včelárskej farmy a už niekoľko rokov získal zlatú medailu za kvalitu. Výživnou a hodnotnou zložkou mydla je domáci med, ktorý je jedným z najsilnejších prírodných hydratačných činidiel. Medové zložky pomáhajú chrániť pokožku pred účinkami škodlivých voľných radikálov. Ovsené vločky fungujú v mydle ako prirodzený peeling. Ručné mydlo je vyrobené z prírodných zdrojov a neobsahuje žiadne konzervačné alebo iné škodlivé látky. Mydlo obsahuje len rastlinné oleje z kvalitných zdrojov, ktoré majú priaznivé účinky na pokožku. Kokosový olej chráni telo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a udržuje pokožku pevnú a hladkú, olivový olej dodáva do neho lesk a jemnosť.

Zloženie: Zmydelnený kokosový tuk, zmydelnený olivový olej, Med, Včelí vosk, Esenciálne oleje - Vanilka a Škorica, Ovsené vločky

Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Mel, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Glycerin, Avena Sativa Kernel Flakes, *Cinnamal, *Benzyl Benzoate, *Eugenol, *Linalool, *Anise Alcohol (prirodzená súčasť esenciálných olejov)

Tento produkt získal certifikáciu Certifikovaná prírodná kozmetika
Certifikovaná prírodná kozmetika

17 produkty v rovnakej kategórií