Tekutý šampón LOPUCH a VRBOVÁ KÔRA

TS2

►PRE OBJEM, PROTI LUPINÁM A VYPADÁVANIU◄  

Tekutý šampón s koreňom lopúcha, mydlice lekárskej a vŕbovej kôry obsahuje iba prírodné ingrediencie (tenzidy z kokosu) a je vhodný pre namáhané vlasy. Bojuje proti vypadávaniu vlasov a proti lupinám. Po umytí sú vlasy jemné, jednoducho sa rozčesávajú, krásne sa lesknú a naberajú na objeme. Šampón z vŕbovej kôry a z lopúcha pôsobí proti tvorbe lupín a proti nadmernému vypadávaniu vlasov. Šampón je vytvorený zo silného odvaru a macerátu vŕbovej kôry, koreňa lopúcha a koreňa mydlice lekárskej.

OBJEM: 250ml

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

6,64 € s DPH

-1,80 €

8,44 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 250 ml

Detaily

Väčší objem vlasov ... Proti lupinám ... Proti vypadávaniu vlasov

Tekutý šampón s koreňom lopúcha, mydlice lekárskej a vŕbovej kôry obsahuje iba prírodné ingrediencie (tenzidy z kokosu) a je vhodný pre namáhané vlasy. Bojuje proti vypadávaniu vlasov a proti lupinám. Po umytí sú vlasy jemné, jednoducho sa rozčesávajú, krásne sa lesknú a naberajú na objeme.

Šampón z vŕbovej kôry a z lopúcha pôsobí proti tvorbe lupín a proti nadmernému vypadávaniu vlasov. Šampón je vytvorený zo silného odvaru a macerátu vŕbovej kôry, koreňa lopúcha a koreňa mydlice lekárskej.

POUŽITIE: Naneste množstvo veľkosti jednej polievkovej lyžice ku korienkom vlasov, tam vytvorte hustú penu, ktorú potom rozprestrite až ku končekom vlasov. Dôkladne opláchnite.

Vrbová kôra pozitívne pôsobí v boji:

- proti lupinám,

- proti vyrážkam, akné,

- proti plesňovým ochoreniam,

- proti poteniu (kúpele, najmä nôh).

 

Lopúch podporuje rast vlasov a pôsobí proti nadmernej tvorbe kožného mazu.

- Pomáha proti nadmernému padaniu vlasov,

- Bráni tvorbe lupín.

 

Pre šetrnejšie starostlivosť o vlasy je tuhý šampón obohatený o panthenol, pšeničný proteín a tekuté hodváb. Tieto zložky zaisťujú ľahšie rozčesávanie vlasov a ich výživu.

- Panthenol dodáva vlasom väčší lesk a pružnosť.

- Pšeničné proteíny podporujú prirodzenú regeneráciu pokožky hlavy a vlasov.

 

Šampón obsahuje čisté esenciálne oleje šalvia, tymián a bergamot.

Zloženie: Aqua, Salix Alba Bark Decoctum (Odvar z vŕbovej kôry), Cocomidopropyl Betaín (povrchovo aktívna látka, ktorá je získavaná z kokosového oleja), Sodium Cocoyl Isethionate (povrchovo aktívna látka, ktorá je získavaná z kokosového oleja), Arctium Lappa (Burdock) Root Decoctum (Odvar z Lopúcha), Panthenol, Glycerine, Hydrolysed Wheat Protein (Pšeničný proteín), Xanthan Gum (prírodné ingrediencie), Salvia Officinalis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Citrus bergamia Oil, Citric Acid (Kyselina citrónová), Sodium Benzoate (konzervant povolený v přírní kozmetike), * Limonene, * Linalool, * 4-Terpineol, * Alpha-Terpineol, * Mircene, * Gamma-terpinen, * Alpha-terpinen, * Alpha-pinén, * Beta-pinén, * Linalyl Acetate, * A -Terpinyl Acetate (* súčasť silíc)

23 produkty v rovnakej kategórií