Tekutý šampón ŽIHĽAVA a ÍL

TS1

►PRE MASTNÉ A POŠKODENÉ VLASY◄ 

Tekutý žihľavový šampón s ílom je určený pre mastné vlasy a je vyrobený čisto na prírodnej báze. 

Obsahuje iba prírodné ingrediencie (tenzidy z kokosu) a je vhodný pre normálne a rýchlo sa mastiace typy vlasov. Základom šampónu je silný výluh zo žihľavy, ktorý blahodarne pôsobí práve na mastnostu vlasov a pokožky hlavy. Íl zbavuje pokožku toxínov a dodáva jej cenné minerály. Po umytí sú vlasy jemné, jednoducho sa rozčesávajú a krásne sa lesknú. Prítomný panthenol a pšeničný proteín vlasy dôkladne hydratuje a posilňuje ich pevnosť a pružnosť, pôsobí proti ich vypadávaniu. Šampón je vhodný aj na poškodené, namáhané, farbené vlasy a na rozštiepené končeky.

Viac detailov

1 Položka

Pozor: Posledné kusy na sklade!

6,90 € s DPH

-1,54 €

8,44 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 250 ml

Detaily

Tekutý žihľavový šampón s ílom je určený pre mastné vlasy a je vyrobený čisto na prírodnej báze. 

Obsahuje iba prírodné ingrediencie (tenzidy z kokosu) a je vhodný pre normálne a rýchlo sa mastiace typy vlasov. Základom šampónu je silný výluh zo žihľavy, ktorý blahodarne pôsobí práve na mastnostu vlasov a pokožky hlavy. Íl zbavuje pokožku toxínov a dodáva jej cenné minerály. Po umytí sú vlasy jemné, jednoducho sa rozčesávajú a krásne sa lesknú. Prítomný panthenol a pšeničný proteín vlasy dôkladne hydratuje a posilňuje ich pevnosť a pružnosť, pôsobí proti ich vypadávaniu. Šampón je vhodný aj na poškodené, namáhané, farbené vlasy a na rozštiepené končeky.

Esenciálne oleje: mäta kučeravá, levanduľa

Neobsahuje SLS, SLES ani parabény. 

POUŽITIE: Naneste množstvo veľkosti jednej polievkovej lyžice ku korienkom vlasov, tam vytvorte hustú penu, ktorú potom rozprestrite až ku končekom vlasov. Dôkladne opláchnite.

Zloženie: Aqua, Urtica Dioica Decoctum (Výluh z Žihľavy dvojdomej), Cocomidopropyl Betaín (povrchovo aktívna látka, ktorá je získavaná z kokosového oleja), Sodium Cocoyl Isethionate (povrchovo aktívna látka, ktorá je získavaná z kokosového oleja), Panthenol, Glycerine, Hydrolysed Wheat Protein (pšeničný proteín), Xanthan Gum (prírodné ingrediencie), Solum fullonum (Íl), Mentha Viridis Leaf Oil, levanduľa Angustifolia Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate (konzervant povolený v prírodnej kozmetike), * Limonene, * Linalool,
(* Súčasť silíc)

24 produkty v rovnakej kategórií