Riasa Kelp - zázrak v starostlivosti o ústnu dutinu štvornohých miláčikov


Morská riasa Kelp sa používa v prípravkoch určených na starostlivosť o ústnu dutinu psov a mačiek. Svojimi účinkami dokáže úspešne potláčať zápach z úst zvieraťa, bráni vzniku zubného povlaku a zamedzuje vzniku zubného kameňa.

Kelp patrí medzi hnedé morskej riasy a je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov. Jej veľkou prednosťou je schopnosť meniť enzymatické zloženie slín, ktoré spôsobujú časté problémy v ústnej dutine psov i mačiek.

Znemožní tak napríklad vznik zubného povlaku na psích a mačacích zuboch, čo má za následok obmedzenie ukladania zubného kameňa. Pri pravidelnom používaní dokáže pasta na zuby s obsahom riasy Kelp narušiť aj už vzniknutý zubný kameň a významne tak obmedziť nepríjemný zápach.
Prečo používať pastu na zuby s riasou Kelp?

  • Odstraňuje nepríjemný zápach z ústnej dutiny psov a mačiek

  • Bráni vzniku nového zubného kameňa a odstraňuje už existujúci

  • Zamedzuje vznik zubnému povlaku

  • Obsahuje dôležité minerály a stopové prvkyZubná pasta s riasou Kelp od značky CALTHA je plne certifikovaný veterinárny prípravok a je určený len pre zvieratá. Číslo schválenia: 136-19 / C

Ingredients/zloženie: Glycerin, Aqua, Cocos Nucifera Oil, Calcium Carbonate, Solum Diatomeae, Ascophyllum Nodosum, Chlorella, Xanthan Gum, Salvia Officinalis Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil, *Limonene, *Linalool, (*súčasť esenciálnych olejov)